Finální česká verze odečítače obrazovky JAWS 2020

Společnost GALOP vydala finální českou verzi odečítacího programu JAWS 2020. Mezi novinky patří skripty pro aplikaci Zoom Meeting, vylepšená podpora JAWS kurzoru a neviditelného kurzoru v univerzálních aplikacích ve Windows 10 či použití OCR jádra OmniPage 20 pro funkci Rozpoznávání textu.

Detailní popis novinek je k dispozici na stránce www.galop.cz/doc/jaws/jaws2020novinky.html.

Český JAWS verze 2020 podporuje všechny 32bitové i 64bitové edice Windows 7, 8.1 a 10; Windows XP a Windows Vista již podporovány nejsou.

Bližší informace včetně odkazů na instalační balíčky jsou k dispozici v článku Český JAWS 2020.2001.70.5.

Plnohodnotnou licenci JAWSu, platnou 90 dnů, si nyní v rámci mimořádné akce můžete zdarma vyžádat u firmy GALOP, která je výhradním distributorem JAWSu pro Českou republiku a zajišťuje rovněž českou lokalizaci tohoto programu. Odkaz na jednoduchý objednávkový formulář najdete na stránce www.galop.cz/jawsdemo, kde jsou uvedeny i podrobné podmínky této akce.

Představení některých pokročilých funkcí, zaměřených především na efektivní práci a uživatelskou přívětivost při práci s výpočetní technikou bez zrakové kontroly, je k dispozici v článku JAWS 2020: vyzkoušejte si pokročilé funkce oblíbeného odečítače obrazovky.Freedom ScientificGALOPJAWSJAWS 2020Vispero


Radek Pavlíček
Radek se přístupnosti a informačním a komunikačním technologiím pro uživatele s těžkým postižením zraku věnuje od roku 1998. Je duchovním otcem portálu Pélion, řídí a koordinuje veškeré aktivity s ním související a dělá maximum pro to, aby Pélion přispíval ke...