Šachová hra: Nenechte si ujít zbrusu novou českou audio hru z dílny tvůrců Důkazu 111

Nová česká audio hra Šachová hra vzbudila zaslouženou pozornost. Její recenzi Jaké je nové audio drama Šachová hra? jsme zde na Pélionu přinesli hned 2. prosince, jeden den po jejím oficiálním vydání.

A jak se hra líbila dalšímu hráči, Kubovi Blažkovi?

Po výborném Důkazu 111 byli všichni příznivci her a audio her zcela jistě zvědaví, bude-li se společnost Play by Ears dále rozvíjet a obohatí-li naši herní kolekci o nový, stejně povedený počin. My jsme proto rádi, že se tak stalo. Šachová hra je opět velice vydařená hra a myslíme si, že nijak za Důkazem nepokulhává. Příběh je o něco kratší a dalo by se říci, že je na první pohled méně akční či nervy drásající. Jak už to ale bývá, ne vše je vždy takové, jak se na první pohled zdá. Při šachové partii se Klára čím dál hlouběji ponořuje do svých vzpomínek a boj s její vlastní pamětí zatím nenápadně graduje. Hra začne postupně působit čím dál mysteriózněji a v některých momentech může člověka zamrazit. Právě ten zvláštní pocit, jako by bylo cosi ve vzduchu a že tu něco není v pořádku, možná působí na příběhu nejzajímavěji.

Kompletní Kubovu recenzi si můžete přečíst na stránce Šachová hra – Nenechte si ujít zbrusu novou českou audio hru z dílny tvůrců Důkazu 111. Recenze vyšla v časopise Téčko.

Další informaceHryPlay by EarsŠachová hraTéčko


Radek Pavlíček
Radek se přístupnosti a informačním a komunikačním technologiím pro uživatele s těžkým postižením zraku věnuje od roku 1998. Je duchovním otcem portálu Pélion, řídí a koordinuje veškeré aktivity s ním související a dělá maximum pro to, aby Pélion přispíval ke...